Cena: 215 000 zł do negocjacji
Lokalizacja: Konin, os. Zatorze
Powierzchnia:
Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m², zlokalizowane w Koninie na bardzo popularnym i świetnie skomunikowanym osiedlu Zatorze. Lokale usytuowane jest na wygodnym parterze, co gwarantuje codzienną wygodę i brak barier architektonicznych.
Rozkład pomieszczeń:
- Salon z wyjściem na duży, przestronny balkon
- Ustawna sypialnia
- Kuchnia
- Łazienka połączona z WC
- Przedpokój
Stan nieruchomości i potencjał:
Mieszkanie jest dostępne do zamieszkania od zaraz (klucze od ręki). Wnętrze wymaga odświeżenia lub własnej aranżacji, co daje doskonałą możliwość wykończenia i dopasowania przestrzeni pod własny gust lub konkretne wymagania najemców.
Dla kogo?
- Pierwsze M: Idealny start dla singla lub pary szukającej kompaktowego, ale ustawnego mieszkania w świetnej lokalizacji.
- Inwestycja: Znakomity produkt pod dalszy podnajem. Niski parter, poszukiwane 2 pokoje i doskonała infrastruktura Zatorza zapewniają stałe zainteresowanie lokatorów.
Cena: 215 000 zł (do negocjacji)
Kontakt: 695 233 900
Reprezentujemy bank – bezpłatnie i profesjonalnie pomożemy w procesie kredytowania tej nieruchomości.




